Karate klub osoba s invaliditetom Sveta Nedelja

KKOI logo1

U nedjelju 14. travnja 2024. u dvorani OŠ Ivanja Reka održan je Kup Hrvatske za mlađe uzraste. Natjecanje je okupilo 400 natjecatelja iz 61 kluba, a to je ujedno bilo i izborno natjecanje za predstojeće Prvenstvo Balkana koje se u svibnju održava u Istanbulu.

S osvojenih ukupno 8 odličja - 4 zlata, 3 srebra i 1 bronca najuspješniji smo klub u katama.

Zlatne medalje:
🥇Antonio Martinović
🥇Paula Šviglin
🥇Ekipa ml.učenica (Stepanić, Cemović, Šoštarić)
🥇Ekipa ml.učenika (Divković, Rački, Martinović)

Opširnije...

U subotu 13. travnja 2024. u dvorani OŠ Ivanja Reka održano je Prvenstvo Hrvatske u parakarateu.

Treću godinu za redom naši su se parakarataši brojem medalja popeli na sam vrh osvojivši ukupno 5 medalja: 2 zlata, 2 srebra i 1 broncu.

IMG 20240413 210900 631

U subotu 23.3.2024. u dvorani Centra Zamet u Rijeci održan je Tad Cup 2024. Natjecanje je okupilo 765 natjecatelja iz 97 klubova i 7 država.

Naše izvrsne natjecateljice osvojile su ukupno pet zlatnih medalja, a zlatne su bile:

Katja Šoštarić
Ema Ivković
Emma Fresl
Paula Šviglin
Mlađe kadetkinje ekipno - Šviglin, Fresl, Validžić Ćorić

Ovog vikenda održava se trenutno najjači i najmasovniji karate turnir u Europi - 44. Grand Prix Slovakia. U Bratislavi se u tri dana trajanja natjecanja okupilo 3490 natjecatelja iz 308 klubova i 36 država. Ove brojke dovoljno govore o iznimnoj kvaliteti ovog jakog međunarodnog natjecanja.

Danas su nas predstavljale četiri djevojčice, a vraćamo se s jednom velikom brončanom medaljom.

Naša najmlađa natjecateljica, MIA CEMOVIĆ osvojila je brončanu medalju u veoma jakoj konkurenciji kategorije U8 ostvarivši tri pobjede i jedan poraz. Mia je ovim rezultatom potvrdila svoju međunarodnu kvalitetu i nastavila uspješan kontinuitet osvajanja medalja.

Ovog vikenda Budimpešta je bila domaćin veoma jakog međunarodnog turnira - Hungarian Tatami Cup. Natjecanje je okupilo preko 720 natjecatelja iz 95 klubova i 17 država.

Na put prema Budimpešti poslali smo naša tri mlada karataša koji su imali jako dobre nastupe, a u Svetu Nedelju smo se vratili s jednom srebrnom medaljom.

Srebrnu medalju osvojio je Karlo Rački koji je svoje odlične rezultate nastavio i na ovom jakom međunarodnom turniru.

Antonio Martinović je nakon pobjede i poraza zaustavljen u repasažnim mečevima te ne uspjeva izboriti brončanu medalju.

Lucas Divković se unatoč dobrim nastupima ovoga puta ne uspijeva umiješati u borbu za medalje.

U subotu 17. veljače 2024. održan je 11. po redu Tigar Kup Igor Malek. Dvorana u Sisku okupila je 400 natjecatelja iz 39 klubova.
Nastupili smo s devet natjecatelja koji su osvojili ukupno devet medalja - 6 zlatnih, 2 srebrne i 1 brončanu medalju.

Ema Ivković

U subotu 10. veljače 2024. Ivanić Grad je bio domaćin 34. Kupa Mladosti. Natjecanje je okupilo 490 natjecatelja iz 52 kluba. Na našem prvom ovogodišnjem natjecanju osvojili smo ukupno 9 medalja - 5 zlata, 1 srebro i 3 bronce.

Karlo Rački
Emma Fresl
Paula Šviglin (2 zlatne medalje)

Srebrna medalja:
Iva Crnogorac

Ema Ivković

Sjajne vijesti stižu nam iz Đakova koji je danas domaćin Prvenstva Hrvatske za mlađe uzraste u katama.

Naši natjecatelji su bili izvrsni osvojivši ukupno velikih 13 medalja - 2 zlata, 2 srebra i 9 bronci.

Ekipa ml.kadetkinje (Šviglin, Validžić Ćorić, Golubić)

Leona Validžić Ćorić

U subotu 2.12.2023. u Ivanić-Gradu je održano Prvenstvo Zagrebačke županije u karateu, koje je okupilo ukupno 253 natjecatelja iz 10 klubova.

Članovi KKOI Sveta Nedelja ponovno su bili izvrsni, osvojivši ukupno 13 medalja - 7 zlatnih, 5 srebrnih i 1 brončanu.

Karlo Rački
Mia Cemović
Ema Ivković
Ethan Benedict
Emma Fresl
Leticija Ivanac

Jučer je održan 13. Kup Osijeka koji je okupio preko 550 natjecatelja iz 61 kluba i dvije države.
Također, u sklopu natjecanja održan je i Parakarate Kup te 3. kolo Parakarate lige.

Naši natjecatelji su bili sjajni osvojivši ukupno 19 medalja - 10 zlatnih 🥇, 5 srebrnih 🥈 i 4 brončane 🥉 medalje.