jk sakura web1

Auto karting klub Sveta Nedelja

Adresa: 

Vinogradska 17 A, 10431 Sveta Nedelja

e-mail: akk.svnedelja@gmail.com

Telefon: 098/161-5636

 

Daniel Vojvodić - tajnik  
mob. + 385 98 161 5636 
 
Tajana Vojvodić - 
predsjednica
mob. + 385 99 415 7043

 

O Klubu

 

Rally Show Santa Domenica

  

Web stranica Rally Show Santa Domenica

rallySSD1

Facebook Rally Show Santa Domenica

 

Kalendar auto i karting natjecanja 2020.

Facebook AKK Sv. Nedelja

priznanja szsvn za 2020U organizaciji Sportske zajednice Grada Sveta Nedelja, 6.5.2021. na igralištu Nogometnog Kluba ''Sava Strmec'' na Lazini u Strmcu održana Svečana dodjela priznanja i nagrada najboljim sportašima, sportskim kolektivima, zaslužnim sportskim djelatnicima, za sportska ostvarenja i stručni rad te za osobite zasluge, kojima su pridonijeli sportskom ugledu grada Sveta Nedelja za 2020. godinu.

S obzirom na epidemiološku situaciju, svečanu dodjelu priznanja i nagrada nažalost nije bilo moguće upriličiti i obilježiti na način kao dosadašnjih godina te su u skladu s trenutnom situacijom svečanoj dodjeli priznanja i nagrada nazočile isključivo nagrađene ekipe i pojedinci, članovi Izvršnog odbora SZGSN te gradonačelnik Grada Svete Nedelje, Dario Zurovec i predsjednik Gradskog vijeća, Matej Vrdoljak koji su nam uručili priznanja.

Nagrađeni iz našeg kluba:

- Tajana Vojvodić-Pinky – nagrađena u kategoriji Najbolja sportašica iznad 18 godina

- AKK Sveta Nedelja disciplina A03 Auto Rally – nagrađeni u kategoriji Najbolja muška ekipa iznad 18 godina

- Nenad Lončarić – nagrađen u kategoriji Jubilarno priznanje za dugogodišnji kontinuirani rad i aktivnost u sportu - više od 30 godina

- AKK Sveta Nedelja – nagrađeni u kategoriji Jubilarno priznanje za dugogodišnji kontinuirani rad i aktivnost u sportu - više od 10 godina

- Boris Beraković – nagrađen u kategoriji Zaslužni sportski djelatnik

"Ponosni što smo dobitnici ovih nagrada kojima se odaje priznanje našim članovima, posebno natjecateljima, donatorima, sponzorima i volonterima koji nesebično pomažu u radu kluba. Uvjeren sam da će nam ovakvi vrhunski rezultati koje naši sportaši kontinuirano ostvaruju pomoći ostvariti sustavniju podršku našem radu i sportašima u njihovim nastupima. Automobilizam je izrazito skup i opasan sport. Pršti atraktivnošću, poseban je po mnogočemu. Natjecateljima, publici i medijima privlačan i zanimljiv, objedinjuje najbolja tehnološka i motorizacijska rješenja s najboljim upravljačkim umijećem vozača/posada i iznimno je zahtjevan u svakom pogledu. sve navedeno, u direktnoj je vezi sa svijesti zajednice o postojanju ovakvih ekstremnih sportova i poticanje u smjeru bavljenja sportskim automobilizmom umjesto nadmetanja u brzini na ulicama i cestama što nerijetko ima kobne posljedice za mlade vozače i ostale sudionike u prometu. Čestitke svim ostalim nagrađenima", izjavio je tajnik Daniel Vojvodić.

- Tajana Vojvodić-Pinky – nagrađena u kategoriji Najbolja sportašica iznad 18 godina

- AKK Sveta Nedelja disciplina A03 Auto Rally – nagrađeni u kategoriji Najbolja muška ekipa iznad 18 godina

- Nenad Lončarić – nagrađen u kategoriji Jubilarno priznanje za dugogodišnji kontinuirani rad i aktivnost u sportu - više od 30 godina

- AKK Sveta Nedelja – nagrađeni u kategoriji Jubilarno priznanje za dugogodišnji kontinuirani rad i aktivnost u sportu - više od 10 godina

- Boris Beraković – nagrađen u kategoriji Zaslužni sportski djelatnik

Sportska zajednica Grada Sveta Nedelja © 2020 |

Ova stranica koristi kolačiće (Cookies) radi pune funkcionalnosti i boljeg korisničkog iskustva. Više o kolačićima: Izjava o privatnosti.

Nastavkom pregledavanja suglasni ste s uporabom kolačića.